Metalo apdirbimo paslaugos

Virinimas

Šlifavimas

Lenkimas

Gręžimas

CNC Frezavimas ir tekinimas

Pjovimas

Privalumai

Tiekimo nuoseklumas

Mes bendradarbiausime su mūsų partneriais, kad padėtume jūsų verslui pasiekti griežtus komercinius tikslus, pasiūlydami jums tam tikrą apsaugą nuo kintančios klientų paklausos ir rinkos nestabilumo.

Įvairios medžiagos ir paslaugos

Dirbame su patikimais partneriais visame regione, todėl galime jums pasiūlyti daugybę medžiagų ir profesionalių paslaugų, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Tiekimo grandinė

Nesvarbu, su kiek tiekimo partnerių dirbsime įgyvendindami jūsų projektą, jūs bendrausite tik su mumis. Mes valdysime visą procesą, kad gautumėte išsamų sprendimą – nuo užsakymo iki pristatymo.

Krizės valdymas

Jei susidursite su staigiu užsakymų antplūdžiu arba iškils problemų dėl kito tiekėjo, mes padarysime viską, kad padėtume. Dar geriau - dirbsime su jumis, kad tai nepasikartotų.

Reagavimas

Prireikus, galime pagreitinti tiekimą, priimti prekes ir laikyti atsargas.

Techninė kompetencija

Mes kruopščiai atrenkame partnerius, su kuriais bendradarbiaujame. Atliekame išsamius kokybės patikrinimus ir reguliarius auditus, kad užtikrintume nepriekaištingą rezultatą.

Kainų efektyvumas

Mes nepriklausome nuo jokio tiekimo partnerio, todėl galime patenkinti jūsų komponentų ir substratų poreikius būdami konkurencingi ir kainų efektyvūs.

Tikslus pristatymas

Džiaugiamės, jog net 96 proc. užsakymų klientą pasiekia laiku.

MISIJA IR VIZIJA

UAB ABEPA savo veiklą pradėjo Kaune, Lietuvoje 1994 metais. Nuo to laiko įmonė įgijo ilgametes tradicijas ir reputaciją aptarnaujant daugybę klientų suvirinimo, šlifavimo ir kitose metalo apdirbimo srityse. Mūsų įmonė orientuojasi į greitą užsakymų įgyvendinimą, konkurencingą kainodarą ir, svarbiausia, kokybę.

Mes esame novatoriška metalo apdirbimo įmonė, nuolat siekianti klientams suteikti visapusišką vertę.

Mūsų tikslas – tapti lyderiaujančia metalo gaminių tiekėja vėjo jėgainių gamintojams visame pasaulyje.

Išskirtinis klientų aptarnavimas

Jūsų verslas mums svarbus. Nepriklausomai nuo projekto dydžio, siekiame kiekvieną kartą suteikti jums pirmos klasės klientų aptarnavimą.

Inovacijos

Inovacija ir investicijos į mūsų žmones ir įrenginius tai, kas verčia mūsų verslą judėti pirmyn, todėl galime pasiūlyti jums pažangiausias paslaugas.

Kūrybiniai sprendimai

Mūsų dizaino ir inžinerijos ekspertai žiūri į problemas kitaip, rasti ilgalaikius sprendimus net sudėtingiausiems iššūkiams.

Laiku pristatymas

Esame didžiuojamės, kad įprastai pasiekėme 99% laiku pristatymo rodiklį, dėka mūsų kruopščios planavimo ir projekto valdymo procesų.

Įsipareigojimas kokybei

Derindami mūsų pačių galimybes su geriausių regiono ekstruzijos ekspertų galimybėmis, gaunate išskirtinius rezultatus kiekviename projekte.

Aiški komunikacija

Komunikacija yra raktas prie kiekvieno projekto. Mes informuosime jus per skirtą kontakto asmenį, kad visada galėtumėte planuoti iš anksto.

Mūsų kokybė

Mes deriname technologijas, efektyvius procesus ir aukščiausius standartus, kad pasiektume išskirtinę kokybę kiekviename projekte. Būdami akredituoti plieno gaminių ir konstrukcijų tiekėjai, glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais nuo projekto pradžios iki jo pabaigos.

Esame išsikėlę tikslus, įskaitant inovacijas ir tobulėjimą, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą ir partnerystę su patikimais tiekėjais.

LST ISO 9001:2015 LST ISO 14001:2015 OHSAS 18001:2007,

EN 1090-2:2018 EXC3, LST EN ISO 3834-2:2021.

Sveikata ir sauga

Visi mūsų darbuotojai puikiai išmano sveikatos ir saugos klausimus. Bendradarbiaujame su darbuotojų saugą ir sveikatą kontroliuojančiomis įmonėms.

Mokymas ir tobulėjimas

Darbuotojams siūlome nuolatinių mokymų galimybes, skirtas padėti asmeniniam tobulėjimui, skatinti pažangumą ir tobulinti įgūdžius.

Pramonės šakos

Atsinaujinanti ENERGETIKA

Vėjo/saulės elektrinės

PRAMONĖ

Laivų statyba/ Automobilių pramonė/ Geležinkeliai

BALDAI

Biuro/ Vidaus – lauko

Projektai

Nuo 2018 m. kovo 1 d. UAB „ABEPA“ pradėjo vykdyti projektą DPT pramonei LT+ (HIT Industry LT+). 2018 m. UAB „ABEPA“ taip pat pradėjo vykdyti Didelio poveikio technologijų diegimas UAB „ABEPA” projektą. Šiuo projektu įmonė siekia sustiprinti pramonės bazę įsigydama ir įdiegdama technologinį mechanizmą, kuris yra priskiriamas didelio poveikio technologijoms. Projektas bus vykdomas pagal Lietuvos 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų Investicinės veiklos 3-jo prioriteto programą „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“, priemonę „DPT pramonei LT+” (03.3.1-LVPA-K-841). Siekiant įgyvendinti projektą, iš Europos Sąjungos plėtros fondo buvo skiriami 191835 EUR. Ši suma padengs 45 proc. projekto išlaidų ir stipriai padidins įmonės galimybes pasiekti projekto tikslus. Projektas turėtų būti įgyvendintas iki 2018 m. gruodžio 29 d.

2019 m. vasario 4 d., Kaune, UAB „ABEPA“ pradėjo įgyvendinti projektą Auditas priemonei LT. 2018 m., UAB „ABEPA“ pradėjo įgyvendinti projektą „UAB „ABEPA“ energijos vartojimo efektyvumo didinimas“. Šiuo projektu įmonė siekia padidinti energijos vartojimo efektyvumą, investuodama į įmonės vidaus auditą. Projektas bus įgyvendinamas pagal Europos Sąjungos fondų 2014-2020 m. investicinės veiklos programos 4-ojo prioriteto priemonę „Energijos vartojimo efektyvumo ir atsinaujinančių energijos išteklių gamybos ir naudojimo skatinimas“ (04.2.1-LVPA-K-804). Europos regioninio plėtros fondas projekto įgyvendinimui skirta 6300 EUR. Ši suma padengs 70 proc. projekto išlaidų ir reikšmingai prisidės prie įmonės galimybių pasiekti projekto tikslus. Projektas turėtų būti įgyvendintas iki 2019 m. birželio 14 d.

2019 m. UAB „ABEPA“ pradėjo įgyvendinti projektą Gamybinių procesų skaitmeninimas UAB „Abepa”. Šiuo projektu įmonė siekia pagerinti gamybos darbų produktyvumą, įdiegdama skaitmeninę gamybos įrangą. Projektas bus įgyvendinamas pagal Lietuvos 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų Investicinės veiklos 3-jo prioriteto programą „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“, priemonę „Pramonės skaitmeninimas LT“ (03.3.1-LVPA-K-854). Siekiant įgyvendinti projektą, iš Europos Sąjungos plėtros fondo buvo skiriami 160231 EUR. Ši suma padengs 45 proc. projekto išlaidų ir stipriai padidins įmonės galimybes pasiekti projekto tikslus. Projektas turėtų būti įgyvendintas iki 2021 m. kovo 3 d. ir yra finansuojamas iš Europos Regioninės plėtros fondo.

UAB „ABEPA“ pradėjo įgyvendinti Atnaujinamųjų energijos išteklių pramonei LT+ projektą. 2020 m., UAB „ABEPA“ pradėjo įgyvendinti projektą Atnaujinamųjų energijos išteklių įdiegimas UAB Abepa. Šiuo projektu įmonė siekia mažinti energijos vartojimo intensyvumą įmonėje, didindama AES gamybą ir vartojimą. Siekiant pasiekti šio projekto tikslą, projekto metu bus įsigyta ir įdiegta atsinaujinančių energijos šaltinių įranga (saulės fotovoltinė elektrinė), kuri sumažins energijos vartojimo intensyvumą įmonėje. Projektas bus įgyvendinamas pagal Lietuvos 4-ojo prioriteto "Energijos vartojimo efektyvumo ir atsinaujinančių energijos išteklių gamybos ir vartojimo skatinimas" priemonę "Atnaujinamieji energijos ištekliai pramonei LT+" Europos Sąjungos fondų investicinės veiklos programai 2014-2020 (04.2.1-LVPA-K-836). Europos regioninio plėtros fondas projekto įgyvendinimui skirta suma 99 781,99 EUR. Ši suma padengs 60% projekto išlaidų ir padarys stiprų indėlį į įmonės galimybes pasiekti projekto tikslus. Projektas planuojamas įgyvendinti iki 2021 m. gruodžio 31 d.

2021 m., UAB "Abepa" pradėjo įgyvendinti projektą UAB "Abepa" gamybos procesų skaitmeninimas. Šiuo projektu įmonė siekia skaitmeninti dalį įmonės gamybos procesų ir taip sukurti sąlygas darbo našumo augimui. Siekiant pasiekti šio projekto tikslą, projekto metu bus įsigyta ir įdiegta įranga su skaitmenine technologija. Projektas bus įgyvendinamas pagal priemonę "Pramonės skaitmeninimas LT" (03.3.1-LVPA-K-854) 3-ojo prioriteto "Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas" Europos Sąjungos Fondų Investicinės Veiklos Programoje 2014-2020. Europos Regioninio Plėtros Fondas projekto įgyvendinimui skirta suma 227646 EUR. Ši suma padengs 45% projekto išlaidų ir reikšmingai prisidės prie įmonės galimybių pasiekti projekto tikslus. Projektas turėtų būti įgyvendintas iki 2023 m. vasario 10 d.

Karjera

Metalo gaminiai – tai mūsų kasdienybė. Dirbame su gerai žinomais užsienio užsakovais. Skiriame didelį dėmesį kokybei ir 96% užsakymų atliekame laiku. Tam, kad pasiektume dar geresnių rezultatų, nuolatos plečiamės ir ieškome savo srities profesionalų. Jei esi motyvuotas (-a), turintis (-i) pakankamai žinių metalo apdirbimo srityje – mes tavęs ieškome! Mūsų įmonėje turėsi puikią galimybę tobulėti profesinėje veikloje, ugdyti savo gebėjimus bei augti kaip specialistas (-ė)!
Ką mes siūlome?
Galimybę augti ir tobulėti tarp savo srities profesionalų ir, žinoma, konkurencingą darbo užmokestį.

Skelbimai dėl laisvų darbo vietų

Susisiekite su mumis
  UAB "ABEPA"

  Addresas:
  Vokieciu str.187, LT-45251
  Kaunas, Lithuania
  Telefono numeris:
  El paštas:
  Abepa

  Abepa